Jelikož se facebook nechal slyšet, že hodlá potlačovat projevy bílého spearatismu, byl jsem nucen, přestat na něj přispívat.
Jako občan státu, který díky separatismu vznikl, a myšlenka toho separatismu byla pronásledováná a cenzurovaná i tehdy, se prostě nemohu smířit s tím, aby byly podobně smýšlející lidé omezováni znova. Pochohpitelně je Facebook soukromá firma, a má právo si naprosto přesně a přísně regulovat co bude na jejich serverech za obsah. Nechce sepatismus, v pořádku.
Co ale v pořádku není, je to, že to omezí jen jedné rase! Zcela jasně a zřetelně označí projev jedné rasy za hodný pronásledování.
Kajeme se za vyřazení Tommieho Smithe a Johna Carlose z reprezantace USA, za projev rasové sounáležitosi a odporu. To samé nyní facebook dělá jiné rase. U toho nemusím a nechci být. Nadále na Facebook budu chodit a sledovat své přátele, komentovat jejich soukromé a vtipné glosy, ale ani náznakem již nebudu komentovat politiku, prože bych občas musel zmínit třeba vznik ČSR, podpořit Katalánce, nebo Skoty v jejich touze po samostatných státech a tím porušit zásady Facebooku, protože jak Čechoslováci, Skoti, či Katalánci mají vetšinově „špatnou rasu“.
Takže se budu vyjádřovat na „svém“ webu.
V posledních dnech veřejným míněním v ČR hýbe volba slovenského prezidenta. Soudě podle volební účati, to naši novináři a lidé s politkou spojení řeší mnohem více než Slováci sami.
Jedni se radují a zavidí Slovensku změnu, kterou nová prezidentka přináší.
Poněkud nelogicky při tom zapomínají na to, že ještě před nedávnem zaviděli Slovensku předchozího prezidenta. Dokonce  často ti, kteří v EU vidí to nejlepší, co lidstvo vymyslelo hned po vynálezu krájeného chleba, neváhali házet pohrdlivé poznámky po protkandidátovi, protože byl komunista, agent KGB, bolševik a kdo ví co ještě. Jeho zvolení by Slovensko uvrhlo na východ do náruče ruského medvěda a jinak by to byla katastrofa.
Ten samý člověk jim však ale nevadí v jedné z nejvyšších funkcí té dokonalé EU, kde je místopředsedou té nejsilnějsí instituce, kterou EU má. Ale hledat logiku u aktivistů je jako hledat hledat zlato v tabákovém dýmu vyfukovaném do vody.
Osobně bych prezidenstké volby jak u nás, tak na Slovensku(jen mimochodem, také produktem bílého separatismu) parafrázoval slovy kamaráda, který se vrátil z dovolené v Malajsii. V restaraci se tam nenajíš, buď nevíš co to je za jídlo a riskuješ, nebo to naopak víš a proto si to dát nemůžeš.
Takže počkejme, co ono neznámo slovensku přinese.
A pokud jste naopak zdešení už předem co z toho bude a vidíte za tím tentokrát ne Putina, ale Sorose, pak znovu upozorním na volební účast. Nemože za to ani Putin, ani Soros, ale jen a jen voliči, kteří k volbám nejdou. Na slovensku to letos bylo jedno v prvníkole polovině voličů, ve druhém dokonce dvěma třetinám.
Zkuste se zamyslet, jestli je od účasti ve voblách neodrazujete třeba právě vy, svými konspiračními teoriemi o vlivu obou satanů světové poltiky, namísto toho abyste uznali, že na některou věc může mít někdo jiný prostě odlišný názor než vy.