A zase ten Zeman!
Obul se do starosty Vídně, že nepodporuje českou školu, kterou by Zeman rád viděl podporovanou. Pak se ukázalo, že rakouští daňoví poplatníci tu školu přeci jen podpořili a Zeman se, světe div se, omluvil.
Máme prezidenta hubu nevymáchanou, to se ví, a také drtivá vetšina kometářů směřovala na to, že si dovolil něco takového říct aniž by měl správné informace.
Ale nebylo by snazší, aby si jak čeští, tak rakouští občané sami volili, koho chtejí finančně podporovat a koho ne? Ale to by jim Zemanové a další nesměli brát více než polovinu toho, co si vydělají.
Pak by bylo skoro jedno co si kdo na Hradě plácá a dokonce i skoro jedno, kdo tam je. Ale na koho by se pak házely neúspěchy a proč by pak drtvivá vetšina politiků do té politiky vlastně šla, kdyby si čas od času, za cizí peníze nemohli připadat jako mecenáši.

Dalším velkým tématem mělo být vystoupení Tommyho Robisnona v parlametnu. Zde obvyklí podezřelí spustili takový ryk, že ona konference byla zrušena. Pro ty, co se diví jak současné eurosvazáky přirovnávám k těm z dob minulých.
Zkuste si porovnat vaše „argumenty“ s těmi, které by zazněly, dejme tomu roce 1984, pokud by měl v Praze Vystoupit Lech Walesa. to by bylo řečí o reakcionářích, máničkách a lemplech, co nechtejí pracovat. A pochopitelně by nepřítel pokroku také nevystoupil. Ted jen reakcionář a vrah z wólstrýtu ustoupil náckovi a fašounovi. Takže jste jen změnili nátěr a rétoriku. Já osobně bych si šel poslechnout i Madura, nebo Castra už jen proto abych znal jejich argumenty, a mohl je vyvracet.
Ale to vy asi nepotřebujete.  Jak se kdysi v jednom vtipu, když v sovětských novinách nebylo ani písmena říkalo “ Začemu búkvy, vsjo jásno!“
Kdybste nebyli tak nebezpeční jste skoro až k smíchu,  jako byl k smíchu Jakeš a jeho parta.
Úzce s tím souvisí i další „kauza“ v seriálu ulice, nebo ordinace, opradu nevím , se objevila postava černocha. Na první pohled nic světoborného, pár pitomců na facebooku dalo průchod čistokrevnému rasimu, někteří jen kourtí hlavou nad potřebou mít ideově správnou figuru ve scénaři (vzpomenete si na scénku z nejisté sezóny, kdy komise doporučuje zmeny ve hře?). Pochopitelně jsou nazývani lidským odpadem a speciálně jim je venováno několik článků. Je fajn mít nepřítele, chartu, zimu, plastiky, nácky, židy, léto…. Hlavně je mít na co poukázat.
Ale ruku na srdce, vy nositelé lepších zítřků, vy nemáte pocit, že moc tlačíte na pilu? Pro rasismus toho děláte víc, než dva průvody hajlujících davů v ulicích. Neustálé protlačování a zmiňování je pro menšiny spíše medvedí službou, stejne jako je pride pochod spíše negativní reklamou pro různe ty LGBHTZ tentononc. Chlap v kožených řemenech močící na jiného v masce psa vyvolá nechuť i v člověku, kterému mohou jinak být snahy o začlenění buď jedno, nebo s nimi i lehce sympatizuje.
Nedejte chyby soudruhů. kdy nám politruci znechutili i to málo dobrého, co ta doba mohla mít.  Bohužel je děláte a my se opět jen nevěřícně díváme jak se jim začínáte podobat.