Ministr zdravotnictví Vojtěch, využívá podezřelého a obviněného člověka k získávání informací o politických protivnících. Na tom by nebylo nic až tak zvláštního, zvlášť u člověka, který se dokáže s ANO.  Co by však mělo lidi vyděsit je to, že to zdůvodňuje tím, že by jako náměstek ministra dostal od úřadu jinou odpověď než řadový občan. Takže zákon o volném přístupu k informacím má hodnotu toaletního papíru, jestliže jeden úřad na stejný dotaz odpoví dvěma lidem různě.  
Ministryně spravedlnosti zase na půdě parlamentu ohromuje opozici tím, co všechno o nich ví díky odposlechům. 
 Zase, dejme tomu, že ze své bývalé praxe k těm odposlechům měla legální přístup. ale vytáhnout je v době kdy by ho už mít neměla, je podobné, jako kdyby vám lékař v roli poslance veřejně vmetl, že jste před lety měl kapavku, tak co mu teď chcete vyprávět o morálce. 
Jistě jat ti s kapavkou, tak ti z odposlechů by si s kázáním morálky měli dávat pozor, komu o ní káží, ale to je věc jejich svědomí. Ne tak u ministryně spravedlnosti, která takto otevřeně vyhrožuje.  
Vláda pochopitelně hlasování o důvěře přežila, takže nadále i v den výročí vraždy Milady Horákové máme premiéra kariérního komunistu, ministra obrany člena pohotovostního pluku SNB, komunisty podporovanou vládu.  
A já jsem divný, že chodím demonstrovat proti obviněnému bolševikovi v roli premiéra