Čau Andrejko, zas jsi nepochopil češtinu. 

Lidi nejsou nasraní, přesto že pumpuješ. 

Lidi jsou nasraní, protože je nutíš pumpovat, abys ty, a tví kamarádi mohl čerpat. V češtině je mezi pumpováním a čerpáním rozdíl, byť obě činnosti spolu úzce souvisí (jak bys řekl ty, je tam souvis). 

A čím víc budeš nutit lidi pumpovat, a tuhle jsi zase prohlásil, že potřebuješ abychom ti napumpovali o 30 mld víc, tím víc budeme nasraní. 

Bohužel nejen na tebe, ale čím dál víc i na ty, kterým námi napumpovanou vodu dáváš. 

Ale abych tě uklidnil, podobně jsem byl nasraný i na tvé předchůdce, ti jen neměli tak blbé kecy, a asi tu vodu, kterou jsme napumpovali my, nekradli tak okatě a hloupě jako ty Jak říkal Cimrman, kterého se svojí slovní zásobou prostě znát nemůžes, co jsi to za eso, když ses nechal chytit? 

I proto to tykání, jak si tě můžu vážit, když sám na sebe na Slovensku práskneš, že stále ovládáš své firmy a že tedy tu naši vodu kradeš hlavně sám pro sebe? 

Teď na tebe nejsou naštvaní, a dokonce tě obdivují ti, kterým naši vodu dáváš a nesnáší tě ti u pump. 

Ty už se nezměníš, v to nedoufám, ale jednou skončíš, a to je fakt. 

Tobě už pomoci není. ale rada pro další čerpače, zkuste nám krást méně vody, kterou pumpujeme a nechte nás rozhodnout komu svou vodu dáme. 

Na to, abychom pomohli svým starým rodičům, dětem chudého souseda, nebo hercovi, kterého máme rádi a který nás u pumpování baví, nepotřebujeme vaše nenažrané ministry, kteří nám řeknou kolik vody máme kam odlít. 

Bude se pumpovat stejně, jen někteří z vás nebudou tolik čerpat. A že by moc chtěli i ti, kteří proti tobě teď bojují je mi jasné. Já ale nechci pumpovat ani pro ně. 

Teď holt s tím bičem u pumpy stojíš ty, a tak mě štveš ty… 
Proto jsem byl na i na Letné, ne z frustrace, ani za peníze někoho jiného. Štve mě, že mi vy politici berete polovinu toho, co vydělám a dáváte je lidem, kterých si nevážím a naopak lidi, kterým bych rád pomohl sám nedostanou z mých peněz nic.